Dostawa

1. KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1.1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Polski.

1.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

1.3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

1.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

1.4.1. Przesyłka kurierska.

1.4.2. Transport kupującego (należy wcześniej o tym powiadomić mailowo lub telefonicznie Sprzedawcę).

1.4.3. Odbiór osobisty odbywa się pod adresem: „Sillac Piotr Modliborski” 86-221 Papowo Biskupie, Papowo Biskupie 78. - w Dni Robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00 i soboty 10-13.

1.5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

1.5.1. W przypadku sposobu płatności za pobraniem - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

1.5.2. W przypadku sposobu płatności - przedpłaty - od dnia zaksięgowania należności na wskazanym koncie. 

1.6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta - w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

1.6.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką lub przy odbiorze osobistym - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.


SZYBKA DOSTAWA

KURIER LUB POCZTA

30 DNI NA ZWROT

LUB WYMIANA

BEZPIECZNE ZAKUPY

PŁATNOŚCI ON-LINE